Instagram Türk Takipçi Satın Al | UcuzTakipçi

Sosyal medya hesaplarımız:

Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada sık sorulan sorulara cevaplarımızı bulabilirsiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim, ödeme yöntemleri neler?

Tüm kredi kartlarıyla anında ve güvenli ödeme yapabilirsiniz. Aynı zamanda Enpara (Finansbank) / İşbankası hesaplarımıza Havale veya EFT yoluyla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bilgi güvenliği açısından 128 Bit SSL teknolojisi kullanılmaktadır.

Profilimden reklam ya da farklı paylaşımlar yapılacak mı ?

Hayır. Instagram profilinizden kesinlikle bilginiz dahilinde olan veya olmayan paylaşımlar yapılmaz. Sunmuş olduğumuz hizmet profesyonellerin ve kurumsal şirketlerin tercihleri arasındadır. Güvenli bir şekilde tüm profilleriniz için takipçi satın alabilirsiniz.

Takibi bırakan kullanıcılar oluyor mu?

Takipçilerimiz %100 aktif ve gerçek oldukları için paylaşımlarınızı gördükten sonra kendi istekleriyle takibi bırakanlar olabilir. Bu size bağlıdır. Takibi bırakmamaları için takipçilerin pasif bot profiller olması gerekir.

Ödeme yaptıktan ne kadar süre sonra siparişim teslim ediliyor ?

Ödemeniz onaylandıktan sonra sıraya alınıyorsunuz ve sıra size geldiğinde anında gönderim gerçekleşiyor. (Sistem yoğunluğuna göre gecikmeler yaşanabilir. Maksimum teslim süresi 12 saattir.) Siparişlerinizi en kısa sürede teslim etmek için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Bot takipçi nedir ?

Bot takipçiler sistemlerimiz tarafından açılmış profesyonel, resimli, yabancı pasif hesaplardır. Instagram silme yapmadığı sürece takibi bırakma yaşanmaz.

Türk takipçiler gerçek kişiler/profiller mi?

Evet gönderdiğimiz takipçiler sizin bizim gibi insanlardan oluşmaktadır. Takipçiler %85 Türk, gerçek ve aktif kişilerdir. Takipçisi ve paylaşımı bulunmayan profilleri kesinlikle kullanmıyoruz.

Şifremi vermem gerekiyor mu?

Hayır. Hesap şifrenizi veya herhangi bir özel bilginizi kesinlikle talep etmiyoruz.

Neden instagram takipçisi almayalım?

Eğer ki fenomen olma yolunda ilerlemek istiyorsanız, bu sizin için çok basit bir hale gelecek. Almış olduğunuz Takipçi ve benzeri hizmetler sayesinde bir anda binlere hatta yüz binlere erişme şansını elde ediyorsunuz. Eğer ki şirketiniz, bir butik hesabı işletiyorsanız Ucuztakip üzerinden almış olduğunuz hizmetlerin kalitesi ile beraber hem kurumsallaşmış hemde satışlarınızın gözle görülür derece arttığını göreceksiniz. Biz müşterimizin yanındayız. Bizimle birlikte bu yola başlayan binlerce mutlu müşteri arasından sizide görmek, yönlendirmek isteriz.

Neden sizi seçmeliyiz?

Sosyal medya hizmeti veren bir çok firma bu işi kurumsallık dışında yapmaktadır. Kurumsallık dışında yapılan ticarette ortaya haksız rekabet ve dolandırıcılık çıkmaktadır. Böyle durumlarda siz değerli müşterilerimizin zarara uğramaları ve üzülmelerini istemeyiz. Diğer instagram takipçi satış sitelerinde yollanılan takipçiler bot takipçi iken Ucuztakip ''instagram'' alanında size her türlü hizmeti güvenle sunar. Bunca yıldır 1 tane bile şikayet almamamızda bizim ayrıca onurumuzdur. Çağrı merkezimizi aradığınızda, telefona çıkan temsilcimiz sizi en iyi şekilde yönlendireceğine söz veriyor sizi aramıza bekliyoruz.

Ucuztakip üzerinden aldığım hizmetler hesabımda sıkıntı yaratır mı?

Ucuztakip şirketi sizden kesinlikle şifre talep etmez. Yaptığımız işlemlerin hepsi güvenli ve profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir.